Nakliyeci Nihat

Nakliyeci Nihat sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, hizmet verdiği siz değerli müşterilerine uluslar arası düzeyde bir standart olarak sunabilen firmadır.

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat

Nakliyaci Nihatın’ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Nakliyeci Nihat evden eve taşımacılığı sizler için evden eve eşya taşımacılığı artık çok daha kolay olmuştur.

Ofisten Ofise Nakliyat

Ofis taşımacılığı adı altında verdiğimiz hizmet ise tıpkı ev eşyalarınızın taşınma sürecinde olduğu gibi bir titizlik ve ciddiyet gerektirir. Bunu Nakliyeci Nihat en doğru şekilde yaparak sizlere hizmet sağlamaktadır.

Konfeksiyon Nakliyatı

Ev eşyalarına göre biraz ağır bir taşıma biçimi dikiş makinaları,ovarlok makinalari,ütü makinaları gibi benzeri bir çok ağır makina çeşitleri bilinir,önceden expertiz gelip bakmalı genelde her konfeksiyon taşıma işimizde kompresörler vinçlerle taşınmaktadır.

Fabrika Nakliyatı

Nakliyeci Nihat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır.

Market / Nalbur Nakliyatı

Market/Nalbur adı altında verdiğimiz hizmet ise tıpkı ev eşyalarınızın taşınma sürecinde olduğu gibi bir titizlik ve ciddiyet gerektirir. Bunu Nakliyeci Nihat en doğru şekilde yaparak sizlere hizmet sağlamaktadır.

Mobilya Nakliyatı

Nakliyeci Nihat , siz değerli müşterilerimize Mobilya nakliyatı hizmetide vermektedir. Yeni aldığınız veya taşıma sonrası kurulum gerektiren mobilyalarınızın montajını uzman ekibimiz aracılığı ile yapıyoruz.

Kapalı kasa ve farklı kasa boyutlarında her nakliye ihtiyacına ekonomik çözümler sağlayan araç parkımızın sağladığı avantajlar ile müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Nakliyeci Nihat

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.