Hakkımızda

Nakliyeci Nihat 1997 yılında kuruldu, Sektörün yeniliklerini takip ederek, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden bugünkü “Nakliyeci Nihat” marka değerine ulaştı.

Farklı model ve kasa büyüklüklerinde nakliye araçlarımız ile ihtiyaca göre açık ve kapalı kasa, ayrıca kasa içi paketleme, askı ve sabitleme sistemleri ile donatılmış 9 adet aracımız araç parkımızda hizmet vermektedir.

Deneyimli ve birikimli personel kadromuz, nakliye öncesi paketleme, araca taşıma ve sabitleme, nakliyat, araçtan yeni mekana taşıma hizmetlerinin her aşamasını titizlikle uygulayarak müşteri memnuniyeti için gereken hassasiyette çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

  • Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek,
  • Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın; sonuca yönelik, proaktif ve katılımci faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak,
  • Rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

  • Evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak,
  • Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmaktır.